אתר להנצחת חללי בית ירח ובקעת כנרות

דף זה נבנה ע"י רון יצחקי

(סופי הדרכים המה רק געגוע"  (אלתרמן"

יובל כהן

בית זרע

ע"ב

אורון שאול

פוריה עילית

ס"ז

אלירן טולדנו

פוריה עילית

נ"ה

נמרוד עובדיה

אלמגור

מ"ד

טל גורדון

שער הגולן

בקעת כנרות

גדי יסעור

בית זרע

בקעת כנרות

ערן חי פרץ

דגניה א

מ"ח

אדוה פלג

גשר

נ'

אושרי חבר

כפר חיטים

מ"ז

ירון שטיין

קבוצת כנרת

מ"ה

אייל וולפסון

אפיקים

ל"ח

גליה פלס

גשר

ל"ז

אילן היימליך

גשר

ל"ט

אברהם סלומון

יבניאל

ל"ג

רמי בלומנפלד

טבריה

ל"ו

יואב בן-נון

גנוסר

כ"ז

אלדד (אליהו) צפריר

שער הגולן

בקעת כנרות

נעם פלדמן

גשר

ל"ב

אמיר (טריידל) טל

מושבת כנרת

כ"ט

שלמה (יצחק) ארד

בית זרע

בקעת כנרות

זלי גלבוע

אפיקים

י"ז

שלמה קרימר

גשר

כ"ו

יהודה ליש

אפיקים

י"ד

בארי חזק

אפיקים

י"ז

ארז יזרעאלי

מושבת כנרת

כ"ו

בועז ארד

בית זרע

בקעת כנרות

דן זמירין

קבוצת כנרת

י"ז

יעקב ברקאי

אשדות יעקב איחוד

כ"ה

יהודה הופמן

דגניה א

ביה"ס מקצועי

חגי רונן

אפיקים

ביה"ס מקצועי

מרדכי (מוטי) חדש

קבוצת כנרת

כ"ד

יהודה חלק

אשדות יעקב איחוד

כ"ג

חנן לרנר

אשדות יעקב איחוד

ביה"ס מקצועי

חגי ענבי

אשדות יעקב איחוד

ביה"ס מקצועי

יורם קוצר

שער הגולן

בקעת כנרות

שמואל (מולה) אגין

דגניה ב

א'

דויד לוין

דגניה ב

ה'

אביהו פלד

קבוצת כנרת

י"ח

יואב צורי

אפיקים

ט"ו

אלישע בן עמי

דגניה ב

י"ג

יאיר תל-צור

אפיקים

ז'

אייזיק (עזי) שפירא

אפיקים

י"ט

רן דרורי

מעגן

י"ז

עזרא זרזיף

קבוצת כנרת

ט"ו

ישי אבני

שער הגולן

בקעת כנרות

איתן (הזקן) הררי

מסדה

ח'

עודד וגמייסטר

דגניה ב

י'

פטל זיצ'יק

דגניה ב

ב'

גור (אברהם) מאירוב

כנרת

ד'

דן כנרתי

כנרת

ג'

אורי (סטופש) בר

דגניה א

ד'

שלום זמירין

קבוצת כנרת

מורה

גיא בויילנד

גנוסר

ס"ו

מורן כהן

אשדות יעקב מאוחד

נ"ח

גיל שני

אלמגור

נ"ד

עודד קרונפיין

האון

נ"ו

איל שמעוני

אשדות יעקב מאוחד

מ"ט

אבנר אלתר

אשדות יעקב איחוד

מ"ט

ניצן פרוג

כפר חיטים

נ"א

חן כנרתי

קבוצת כנרת

מ"ה

גיא (שמואל) קריצמן

תל קציר

מ"ה

עינב רוגל

שער הגולן

בקעת כנרות

אילן מור

עין גב

ל"ט

יובל שלו

גשר

ל"ח

עמוס רייכמן

אשדות יעקב איחוד

ט"ו

יוסי קוברינסקי

גשר

ל"ד

לוטן יצחקי

אפיקים

ל"ד

אביקם שרף

בית זרע

בקעת כנרות

יוסף בר-מאיר

אפיקים

ל'

זיו לוין

אפיקים

ל"א

גד (גולדברג) גלבוע

קבוצת כנרת

י"ח

מוטלה סדן

בית זרע

בקעת כנרות

ערן כהן

דגניה א

כ"ג

שרגא (פבלו) אומר שטיין

בית זרע

בקעת כנרות

גיורא צור

קבוצת כנרת

כ"א

אורי כבשנה

מושבת כנרת

כ"ב

יורם נצר

חוקוק

כ"ז

דוד ישי

אלומות

כ"ג

דני אידלסון

בית זרע

בקעת כנרות

אלי עודד

אשות יעקב איחוד

ביה"ס מקצועי

ארנון צור

שער הגולן

בקעת כנרות

אריה זינגר

עין גב

ט"ו

יוסף (יוסי) היימן

שער הגולן

בקעת כנרות

יצחק גלעדי

אפיקים

כ"א