ארכיון מורים ועובדים

שנה
ישוב
שם
1981
אבו רחל
1987
תל קציר
אביגד דלית
1998
תל קציר
אביגד שמעון
1997
ארבל
אביטל אורית
2001
קבוצת כנרת
אבני טל
אבנר אביב
1980
אבס דליה
1985
אלומות
אברבאנל ברברה
נווה עובד
אברג'יל גל
2008
כנרת
אברהמזון הילה
1985
יבנאל
אברמוביץ ענת
1991
חד נס
אגמי אסתר
1983
טבריה
אדלר משה
1974
אדלשטיין רפאל
תל קציר
אדרי אביתר
1963
עין גב
אוחיון רינה
1977
אוחנה מיכאל
1996
בית שאן
אוחנה סיגלית
1966
אולמן טום
1987
אשדות איחוד
אופיר זיו
1991
תל קציר
אופיר חיים
2000
בית שאן
אור דני
1968
תל קציר
אורטי
שער הגולן
אורטל עברי גולי
1969
אשדות מאוחד
אזמנוב אחווה
1999
רביד
אטיאס לילך
1975
איזנברג אבי
1983
חוקוק
אייזיק נתי
1977
איל יהודה
1983
מסדה
אילון שוש
אילן דינה
1980
אינגרם מלי
1963
איתח גמליאל
1963
איתח ניצה
1997
אשדות איחוד
איתן רוזמרי
1965
אלברט בת שבע
1965
אלברט זאב
1996
גשר
אלון חנה
אלומות
אלטבאואר איתן
1976
חוקוק
אליאש גלבוע נורית
1969
חוקוק
אליאש משה
1996
כנרת
אלישע בתיה
1976
אלכס זהבה
1974
טבריה
אלסברג חנן
1988
תל קציר
אלעד בלהה
1976
אלעד דינה
2009
רמות
אלף נדב
1990
אלומות
אלפרוביץ צבי
1977
אלצ'יק נחום
כפר חרוב
אלקבץ אביב
אלקנה יצחק
2008
כפר תבור
אנגלנדר אילנית
מסדה
אנגלרד אפרים
28.5.2000
טבריה
אסולין אילנה
1965
אפיקים
אסם עמיקם
1991
מעגן
אסתרי איתן
1984
מעגן
אסתרי ג'ודי
1991
אשדות מאוחד
אפרת רחל
1979
אקהאוז שושנה
1985
גשר
אקרמן ריקי
1996
אפיקים
אראל-רוברטס דנה
1974
ארגוב לואיס
1983
תל קציר
ארנון זיוה
1975
ארנון מרים
1982
דגניה א'
ארקוש ברוריה
1986
כנרת
ארקינד אמיר
1968
כנרת
ארקינד דבורה
1988
אשתר מלכה
1974
אתר חנה
2005
מושבת כנרת
באום טלי
1973
בארי דן
1974
בארי שמעון
אפיקים
בהט קרן
1984
מ. כנרת
בהלול חני
1982
בהרב אילנה
1989
דגניה א'
בובמן דני
1991
אניעם
בוימפלק אורנה
1963
יבנאל
בוכריס מערבי
1978
מסדה
בורג אתי
1986
גדניה א
בורד עופר
1985
אפיקים
בורצווייג דגנית
1985
בורשטיין אנדרי
1997
נצרת עלית
בט זינה
1992
יבנאל
בידץ רותי
1968
ביטון דוד
1969
מעגן
ביטון קסטינה
1976
דגניה ב
בייטנר חיים
1977
דגניה ב
בייטנר לאה
1972
דגניב ב
בייטנר עזריה
1994
מסד
בית הלוי מזל
חוקוק
בכור הדס
1968
בלום יוסף
1977
בלום נטע
1974
טבריה
בלומנפלד רינה
1975
בלומנשטיין ריטה
1982
טבריה
בלונד רוזלי
1979
בלזר שושנה
כפר חיטים
בלין יונתן
2002
אבריה
בליצר רחלה
1991
אשדות מאוחד
בן אבי סילבן
1983
אפיקים
בן אור שאול
גבעת אבני
בן ארוש דנה
1965
בן ארי עמנואל
1965
בן ארצי אלישע
1964
אשדות יעקב
בן ארצי מיכאל
גנוסר
בן בסט דני
1983
תל קציר
בן הרב אילנה
1976
בן חור יוסף
1985
טבריה
בן חיים דניאל
1967
בן יאיר טוביה
1982
נוה עובד
בן יואב אילה
1977
דגניה א'
בן משה נינה
כנרת
בן נאים עומר
1988
בן נוח צבי
1988
מבוא חמה
בן נון ברגר חנה
1986
בן ספר דניאל
1969
יבניאל
בן עטיה ורדה
1969
בן עמי שלמה
1996
טבריה
בן צבי מיכל
אשדות איחוד
בן צור רונן הלה
1971
בן ציון דור
1983
עין גב
בן שטרית עפרה
1963
בן שלום זאב
1997
טבריה
בן שלום מזל
1983
בן תנחום נעמה
1988
גנוסר
בני ישראל יואב
1995
עפולה
בניהו זיוה
טבריה
בנימין יוכי
2002
כרמיאל
בקרמן פיליפ
1981
גשר
בר בתיה
1970
גשר
בר דובי
1998
שרונה
בר חיים רינת
1982
מנחמיה
בר יוסף מרים
1991
דגניה א'
בר-אור אביטל
1967
בר-קמה דליה
1992
מסילות
בראון הגר
1989
מבוא חמה
ברגיל שרי
1970
ברגמן טובה
1971
ברגשטיין טליה
1987
מסדה
ברומברג גרשון
1985
אשדות איחוד
ברון חגי
אשדות איחוד
ברון מנצור מירב
1984
אפיקים
ברונטמן אמוץ
1992
ברונשטיין טומי
1976
עין גב
ברוש בתיה
1965
מסדה
ברושי דוד
1965
ברזילי נורית
1970
ברזילי ענת
טבריה
ברזני טוהר
1976
עין גב
בריל פנינה
מעגן
ברכר תום
1985
מ. כנרת
ברמן זאב
1992
גשר
ברנדשאפט רחלי
1969
ברנו עוזי
1981
אפיקים
ברנר רן
1985
דגניה א'
ברק דבורה
כנרת
ברק טבול לאה
1993
נטופה
ברקאי טוביה
1993
מצפה נטופה
ברקאי טוביה
1973
בית זרע
ברקאי עליזה
1968
אפיקים
ברקן בני
1984
אפיקים
ברקן רותי
1993
לבנים
ברקת מירי
1988
מבוא חמה
ג'גו ניצה
דגניה א'
ג'יליירס שירי
1974
ג'ריס חורי
אפיק
גבאי אביטל
טבריה
גבאי אוראל
מגדל
גבאי אפיק
1996
מושב רמות
גביש חיה
1996
רמות
גביש חיה
1993
גשר
גבע נתן
1985
עין גב
גדלוב אסתר
פוריה עילית
גוזלן אלונה
מושבת כנרת
גולדברג ילנה
1963
עין גב
גולדברג תמר
בית זרע
גולדמן ענת
1998
ק. אפיקים
גולדנר-כהן אירית
1998
ק.מעגן
גולדרינג סילביה
1977
אפיקים
גולדשטיין גרי
1963
אשדות מאוחד
גולדשמידט ג'ניה
1968
גולדשר רחל
גשר
גולני שחר
1965
גוסול ענת
2002
גנוסר
גופר רוגובסקי כרמל
1983
גבעת יואב
גור אטל
1965
גור אמנון
1979
כנרת
גור צפרירה
1972
גור שמעון
1969
גורי רינה
1982
עין גב
גורן אריה
1969
גנוסר
גורן יעקב
1990
גשר
גזית נגה
2000
בני יהודה
גזית עירית
1972
מצפה
גייפמן יוספה
1980
גנוסר
גיל עבריה
1968
גיסקין מרטין
1991
תל קציר
גל אברהם (טופל'ה)
1969
אפיקים
גל בתיה
1972
תל קציר
גל לידיה