אתר להנצחת חללי בית ירח ובקעת כנרות

דף זה נבנה ע"י רון יצחקי

(סופי הדרכים המה רק געגוע"  (אלתרמן"

מיון לפי תאריך נפילה
מיון לפי א-ב

ברק לופן

גינוסר

ס'

גיא בויילנד

גנוסר

ס"ו

מורן כהן

אשדות יעקב איחוד

נ"ח

גיל שני

אלמגור

נ"ד

עודד קרונפיין

האון

נ"ו

איל שמעוני

אשדות יעקב מאוחד

מ"ט

ערן חי פרץ

דגניה א

מ"ח

ניצן פרוג

כפר חיטים

נ"א

חן כנרתי

קבוצת כנרת

מ"ה

גיא (שמואל) קריצמן

תל קציר

מ"ה

עינב רוגל

שער הגולן

בקעת כנרות

אילן מור

עין גב

ל"ט

יובל שלו

גשר

ל"ח

עמוס רייכמן

אשדות יעקב איחוד

ט"ו

יוסי קוברינסקי

גשר

ל"ד

לוטן יצחקי

אפיקים

ל"ד

אביקם שרף

בית זרע

בקעת כנרות

יוסף בר-מאיר

אפיקים

ל'

זיו לוין

אפיקים

ל"א

גד (גולדברג) גלבוע

קבוצת כנרת

י"ח

זלי גלבוע

אפיקים

י"ז

ערן כהן

דגניה א

כ"ג

שרגא (פבלו) אומר שטיין

בית זרע

בקעת כנרות

גיורא צור

קבוצת כנרת

כ"א

אורי כבשנה

מושבת כנרת

כ"ב

בועז ארד

בית זרע

בקעת כנרות

דוד ישי

אלומות

כ"ג

דן זמירין

קבוצת כנרת

י"ז

אלי עודד

אשות יעקב איחוד

ביה"ס מקצועי

ארנון צור

שער הגולן

בקעת כנרות

אריה זינגר

עין גב

ט"ו

יוסף (יוסי) היימן

שער הגולן

בקעת כנרות

יצחק גלעדי

אפיקים

כ"א

אורי אפשטיין

דגניה ב

כ"ב

מנחם דגני

עין גב

כ"א

יפתח שפרונג

דגניה א

י"ד

ראובן לשם

אפיקים

ו'

אלישע בן עמי

דגניה ב

י"ג

אביהו פלד

קבוצת כנרת

י"ח

בארי אורן

אשדות יעקב איחוד

י"ז

רן (רני) שן

דגניה ב

כ"א

יצחק (אקי) ארצי

דגניה א

י"ב

מנחם פונדק

אשדות יעקב איחוד

י'

נדב בורג

מסדה

ביה"ס מקצועי

גדעון אדר

דגניה ב

ביה"ס מקצועי

עידו גלבוע

אפיקים

ט'

מיכאל ליס

דגניה א

ה'

יובל גלי

אשדות יעקב איחוד

ט'

ארנון נול

דגניה א

ג'

איתמר גולני

אפיקים

א'

יהודית ברקוביץ'

דגניה א

ג'

שלום זמירין

קבוצת כנרת

מורה

מרדכי (מוקה) כצנלסון

דגניה ב

א'

יובל כהן

בית זרע

ע"ב

אורון שאול

פוריה עילית

ס"ז

אלירן טולדנו

פוריה עילית

נ"ה

נמרוד עובדיה

אלמגור

מ"ד

טל גורדון

שער הגולן

בקעת כנרות

גדי יסעור

בית זרע

בקעת כנרות

אבנר אלתר

אשדות יעקב איחוד

מ"ט

אדוה פלג

גשר

נ'

אושרי חבר

כפר חיטים

מ"ז

ירון שטיין

קבוצת כנרת

מ"ה

אייל וולפסון

אפיקים

ל"ח

גליה פלס

גשר

ל"ז

אילן היימליך

גשר

ל"ט

אברהם סלומון

יבניאל

ל"ג

רמי בלומנפלד

טבריה

ל"ו

יואב בן-נון

גנוסר

כ"ז

אלדד (אליהו) צפריר

שער הגולן

בקעת כנרות

נעם פלדמן

גשר

ל"ב

אמיר (טריידל) טל

מושבת כנרת

כ"ט

שלמה (יצחק) ארד

בית זרע

בקעת כנרות

מוטלה סדן

בית זרע

בקעת כנרות

שלמה קרימר

גשר

כ"ו

יהודה ליש

אפיקים

י"ד

בארי חזק

אפיקים

י"ז

ארז יזרעאלי

מושבת כנרת

כ"ו

יורם נצר

<