אתר להנצחת חללי בית ירח ובקעת כנרות

דף זה נבנה ע"י רון יצחקי

(סופי הדרכים המה רק געגוע"  (אלתרמן"

יובל כהן

בית זרע

ע"ב

אורון שאול

פוריה עילית

ס"ז

אלירן טולדנו

פוריה עילית

נ"ה

נמרוד עובדיה

אלמגור

מ"ד

טל גורדון

שער הגולן

בקעת כנרות

גדי יסעור

בית זרע

בקעת כנרות

ערן חי פרץ

דגניה א

מ"ח

אדוה פלג

גשר

נ'

אושרי חבר

כפר חיטים

מ"ז

ירון שטיין

קבוצת כנרת

מ"ה

אייל וולפסון

אפיקים

ל"ח

גליה פלס

גשר

ל"ז

אילן היימליך

גשר

ל"ט

אברהם סלומון

יבניאל

ל"ג

רמי בלומנפלד

טבריה

ל"ו

יואב בן-נון

גנוסר

כ"ז

אלדד (אליהו) צפריר

שער הגולן

בקעת כנרות

נעם פלדמן

גשר

ל"ב

אמיר (טריידל) טל

מושבת כנרת

כ"ט

שלמה (יצחק) ארד

בית זרע

בקעת כנרות

מוטלה סדן

בית זרע

בקעת כנרות

שלמה קרימר

גשר

כ"ו

יהודה ליש

אפיקים

י"ד

בארי חזק

אפיקים

י"ז

ארז יזרעאלי

מושבת כנרת

כ"ו

דוד ישי

אלומות

כ"ג

דן זמירין

קבוצת כנרת

י"ז

יעקב ברקאי

אשדות יעקב איחוד

כ"ה

יהודה הופמן

דגניה א

ביה"ס מקצועי

חגי רונן

אפיקים

ביה"ס מקצועי

מרדכי (מוטי) חדש

קבוצת כנרת

כ"ד

יהודה חלק

אשדות יעקב איחוד

כ"ג

חנן לרנר

אשדות יעקב איחוד

ביה"ס מקצועי

חגי ענבי

אשדות יעקב איחוד

ביה"ס מקצועי

יורם קוצר

שער הגולן

בקעת כנרות

יפתח שפרונג

דגניה א

י"ד

דויד לוין

דגניה ב

ה'

יואב צורי

אפיקים

ט"ו

מנחם בנארי

בית זרע

בקעת כנרות

אלישע בן עמי

דגניה ב

י"ג

יאיר תל-צור

אפיקים

ז'

אייזיק (עזי) שפירא

אפיקים

י"ט

רן דרורי

מעגן

י"ז

עזרא זרזיף

קבוצת כנרת

ט"ו

ישי אבני

שער הגולן

בקעת כנרות

איתן (הזקן) הררי

מסדה

ח'

עודד וגמייסטר

דגניה ב

י'

פטל זיצ'יק

דגניה ב

ב'

גור (אברהם) מאירוב

כנרת

ד'

דן כנרתי

כנרת

ג'

זמיר דהאן

כנרת

ד'

יהודית ברקוביץ'

דגניה א

ג'

גיא בויילנד

גנוסר

ס"ו

מורן כהן

אשדות יעקב איחוד

נ"ח

גיל שני

אלמגור

נ"ד

עודד קרונפיין

האון

נ"ו

איל שמעוני

אשדות יעקב מאוחד

מ"ט

אבנר אלתר

אשדות יעקב איחוד

מ"ט

ניצן פרוג

כפר חיטים

נ"א

חן כנרתי

קבוצת כנרת

מ"ה

גיא (שמואל) קריצמן

תל קציר

מ"ה

עינב רוגל

שער הגולן

בקעת כנרות

אילן מור

עין גב

ל"ט

יובל שלו

גשר

ל"ח

עמוס רייכמן

אשדות יעקב איחוד

ט"ו

יוסי קוברינסקי

גשר

ל"ד

לוטן יצחקי

אפיקים

ל"ד

אביקם שרף

בית זרע

בקעת כנרות

יוסף בר-מאיר

אפיקים

ל'

זיו לוין

אפיקים

ל"א

גד (גולדברג) גלבוע

קבוצת כנרת

י"ח

זלי גלבוע

אפיקים

י"ז

ערן כהן

דגניה א

כ"ג

שרגא (פבלו) אומר שטיין

בית זרע

בקעת כנרות

גיורא צור

קבוצת כנרת

כ"א

אורי כבשנה

מושבת כנרת

כ"ב

יורם נצר

חוקוק

כ"ז

בועז ארד

בית זרע

בקעת כנרות

דני אידלסון

בית זרע

בקעת כנרות

אלי עודד

אשות יעקב איחוד

ביה"ס מקצועי

ארנון צור

שער הגולן

בקעת כנרות

אריה זינגר

עין גב

ט"ו

יוסף (יוסי) היימן

שער הגולן

בקעת כנרות

יצחק גלעדי

אפיקים

כ"א

אורי אפשטיין

דגניה ב

כ"ב

מנחם דגני

עין גב

כ"א

שמואל (מולה) אגין

דגניה ב

א'

ראובן לשם

אפיקים

ו'

יוחאי קורן

אשדות יעקב איחוד

ביה"ס מקצועי

בארי אורן

אשדות יעקב איחוד

י"ז

אביהו פלד

קבוצת כנרת

י"ח

רן (רני) שן

דגניה ב

כ"א

יצחק (אקי) ארצי

דגניה א

י"ב

מנחם פונדק

אשדות יעקב איחוד

י'

נדב בורג

מסדה

ביה"ס מקצועי

גדעון אדר

דגניה ב

ביה"ס מקצועי

עידו גלבוע

אפיקים

ט'

מיכאל ליס

דגניה א

ה'

יובל גלי

אשדות יעקב איחוד

ט'

ארנון נול

דגניה א

ג'

איתמר גולני

אפיקים

א'

שלום זמירין

קבוצת כנרת

מורה

אורי (סטופש) בר

דגניה א

ד'

מרדכי (מוקה) כצנלסון

דגניה ב

א'